Mededeling PBR

Vorig jaar waren de kerken met Pasen gesloten.

Dit jaar mogen de kerken met een beperkt aantal gelovigen open zijn.

We zullen zoals het nu uitziet de diensten moeten aanpassen.

Zaterdag voor Palmzondag is de normale zaterdagavond mis. Hier worden de palmtakjes gezegend en uitgereikt. Graag zien we op deze avond de reguliere parochianen onze mis bezoeken.

Palmzondag is er om 10.00 uur een mis voor de kinderen die zich voorbereiden op hun 1ste HL. Communie en het Vormsel, deze mis is dan ook speciaal voor de kinderen en hun ouders. Hier delen we natuurlijk ook de Palmtakjes uit. Ook hier moeten we voldoen aan de veiligheidseisen en vertrouwen op uw begrip. De diensten in de Goede week blijven zoals aangekondigd in de Baorebinder.

De Paaswake Dienst van zaterdag 03 april is verplaatst naar 19.00 uur  in verband met de avondklok.

 Mvg. Huub Sour, namens de PBR