ONZE PAROCHIE HEEFT EEN EIGEN KERKHOF EN WIL DAT DIT GRAAG BEHOUDEN BLIJFT!!!

Onze parochie heeft een eigen kerkhof en wil dit dat graag behouden blijft!!!

Al jaren worden het beheer en administratie van ons kerkhof uitgevoerd door Jan Timmermans en Theo Volkers. Dit doen ze Goed en tot volle tevredenheid van ons als parochiebestuur. Ze zijn er niet jonger op geworden en willen graag hun taken gaan overgeven aan jongere mensen.

We zijn op zoek naar mensen die de administratie en beheer van het kerkhof op zich willen nemen. Wil je ook graag je bijdrage leveren aan het in standhouden van de voorzieningen van onze begraafplaats in Heugem Randwijk neem contact Met ons op.

Ik wil je graag verder inlichten wat de werkzaamheden inhouden.

Namens de parochiële bestuursraad Heugem

Huub Sour

huubsour@gmailcom.

06 18973847