Op zondag 6 september vieren onze communicantjes hun 1ste Heilige Communie.

Op zondag 6 september vieren onze communicantjes hun 1ste Heilige Communie.

Normaal vindt dit in mei plaats, maar door de corona dit jaar nu pas op zondag 6 september De dienst is om 11 uur, maar het aantal zitplaatsen is door de maatregelen nog altijd beperkt. Dus jammer genoeg is de mis alleen voor genodigden met uitnodigingskaarten.

Hier moeten wij ons strikt aan houden.

We willen er voor de kinderen en hun ouders toch een feestelijke dag van maken. We versieren dan ook de kerk en het kerkplein. Aan u vragen we of u de vlag wilt uithangen zodat het dorp er feestelijk uitziet.                                                                                                        
Voor onze andere parochianen is er zaterdagavond om 19.00 uur de reguliere mis.