PROCESSIE 26 juni 2022 PAROCHIE H. MICHAËL HEUGEM

Na 2 coronajaren trok de processie traditioneel weer door Heugem.

Het was een mooie sfeervolle processie met vele groepen; 

Harmonie St. Michaël, CV de Waterratte, de communiekinderen van 2021 en 2022, kinderen van Kind Centrum Anne Frank en OBS De Spiegel, CV de kikkers, Dragers gilde Antonius van Padua Scharn en Dragers gilde Sint Walburga Amby, misdienaars, acolieten, hemeldragers, vlaggendragers, flambouwdragers en vele anderen. Hopelijk mogen we volgend jaar weer rekenen op zoveel vrijwilligers die deze processie mogelijk maken.

Hebben jullie ideeën, aan en/of opmerkingen dan hoor ik graag van jullie.

huubsour@gmail.com                                                              
Dank jullie wel. 
Namens het Processiecomité, Huub Sour