REIZENDE TENTOONSTELLING EN LEZING OVER DE LIJKWADE VAN TURIJN BEZOEKT HEUGEM!

Lijkwade van Turijn

De lijkwade van Turijn is een eeuwenoud linnen kleed met een vage beeltenis van een man.

Geleerden reconstrueerden met die sporen een hele lijdensweg.  Is dit de lijkwade van Jezus? Over de echtheid wordt al eeuwen getwist.

De expositie ‘De Lijkwade van Turijn’ bevat een levensgrote kopie van de lijkwade, een uitgebreid overzicht van archeologische vondsten, artefacten en toelichtingen op de diverse wetenschappelijke onderzoeken is te bezoeken zaterdag 02 april na de mis van 19.00 uur in de H. Michaël kerk van Heugem.  De duur v/d lezing +/-1 uur en bezoek aan tentoonstelling 30 tot 45 min. Een vrije gift, voor de parochiekerk voor de toch altijd bijkomende kosten, altijd welkom! 

Dhr. Joep Habets zal de lezing verzorgen en hierbij uitleg geven.

Voor meer informatie www.parochieheugem.nl