Terugblik op de Vormselviering Heugem

Op vrijdag 28 mei kregen de kinderen van de vormselgroep Heugem het Sacrament van het vormsel  toegediend door hulpbisschop Mgr. E.J. De Jong. Na een halfjaar voorbereiding door Marianne Schmeits werd toegewerkt naar dit moment. Het was een afwisselende muzikale viering met inbreng door iedereen. De muziek werd verzorgd door Martin Wilbers. Zelfs met een knipoog naar corona kon door een creatief gebaar een “proficiat”, d.m.v. elleboog geven, gewenst worden. Na de mis ontvingen de kinderen nog een oorkonde, kruisje en een flesje wijwater. De kinderen gaven aan dat ze de methode Purpose van Life Teen en de lessen heel erg leuk gevonden en hierdoor meer interesse en kennis van het geloof hebben gekregen en op hun eigen wijze zullen blijven bidden.

Kijk hier voor de foto’s.