HEUGEM IN KERSTSFEER GOED BEZOCHT! EN WINNAARS KERSTSTERWEDSTRIJD BEKEND.


December is voor iedereen een drukke maand, met allerlei voorbereidingen voor sinterklaas, pakjesavond, kerstdagen en oud en nieuw. En dan komt de inzet voor de kerk er ook nog bij. Wij zijn altijd onder de indruk dat juist in december de vrijwilligers veel van hun kostbare tijd aan de parochie geven om de kerk op allerlei manieren goed  voor te bereiden op de vieringen van Kerstmis. We zijn dankbaar dat we inspirerende, mooie en warme kerstvieringen hebben kunnen vieren, de koren hebben mooi gezongen en er was een goede betrokkenheid. Dank aan allen die hun medewerking hebben gegeven! 

Er waren 110 bezoekers bij onze kerststal. De oprechte betrokkenheid, inzet, zorg en werk van alle vrijwilligers is zichtbaar en tastbaar, niet alleen in deze kerstperiode, maar gedurende het gehele jaar. Ook hiervoor onze oprechte dank! Er blijven echter nieuwe vrijwilligers nodig. Dus als u een steentje bij wil dragen, meldt u zich dan svp aan. We kunnen uw hulp heel goed gebruiken. Meld u aan via ons emailadres info@parochieheugem.nl.

Priesterteam en Parochiële Bestuursraad.

2 winnaars van de Kerststerwedstrijd: Guido (8 jaar) en Julienne (6 jaar)Proficiat!

Fotografie Monique Voncken en Lost in Time (Jeroen Geelen)