SACRAMENTSPROCESSIE 26 JUNI 2022

Twee jaar hebben we door Corona geen processie kunnen houden.

Zoals het nu uitziet kan het weer en mag het weer.

Zondag 26 juni trekt de processie weer door Heugem. Alles moet weer worden opgestart. `N nieuwe start `n nieuwe look.

Het rustaltaar moet worden opgeknapt, de Hemel heeft een likje verf nodig incl. diverse nieuwe schroefjes. Kleine klusjes, grotere klusjes, kortom we hebben hulp nodig. De kleren van de kinderen die meelopen in de processie moeten worden verzorgd. Door de Corona zijn er natuurlijk net als bij diverse andere verenigingen mensen afgehaakt. Begrijpelijk het is voor mensen een moment om alles eens op een rijtje te zetten.

We danken dan ook de mensen die ons al die jaren hebben geholpen.

Sjiek dat jullie dit zo lang hebben gedaan.

We zoeken nieuwe mensen, vers bloed om deze mooie traditie in stand te houden. Mensen die kinderen willen vragen of ze mee willen lopen in de processies. Personen die mee willen lopen met een vlag of drapeau. Vrouwen, mannen met ideeën om de processie nieuw leven in te blazen. Onze Heugemse verenigingen om deel te nemen aan dit stukje gemeenschapszin.

Ik ben al vroeg met mijn oproep, maar we hebben jullie nodig.

Laat mij weten of we gebruik mogen maken van jouw talent c.q. hulp.

Stuur een mail naar: huubsour@gmail.com of me bellen 06 18973847

Huub Sour namens het Processiecomité.